Kolumbijská káva LOS ANDES 1 kg pražená zrnká 100% Arabica GOURMET

Kolumbijská káva LOS ANDES 1 kg pražená zrnká 100% Arabica GOURMET
d
b
Vynikajúci čierna káva "LOS ANDES" 100% Arabica z Kolumbie, GOURMET výber iba kvalitné zrná
Predajná cena s DPH / ks
1 349,00 CZK
Vynikajúci zrnková káva pôvodom z Kolumbie. Kto neochutnal nedokáže oceniť. Táto dobrá káva nesie názov "LOS ANDES" 100% Café Colombiano, 100% Arabica je priamo z Kolumbie, čerstvá, pražená, výber - iba kvalitné zrna.

Text na priloženom letáku:

"Čierna ako diabol, horúca ako peklo, čistá ako anjel a sladká ako láska ..." - TALLEYRAND

..... KÁVA "LOS ANDES" GOURMET ... - Pohorie AND ( "LOS ANDES") ..

..... Vynikajúci Káva Los Andes je 100% ná arabika s výraznou chuťou. Je výsledkom tradičných techník pestovania, optimálnych procedúr praženie a exkluzívneho spôsobu balenia kávových zŕn.
..... Starostlivý ručné výber tých najlepších plodov umožňuje dokonalé vychutnávaní šálke úžasné kávy s výraznou ovocnou chuťou, nízkou kyslosťou a príjemnou, dlho doznívající bohatú krémova chuťou. ..... Naše tradície siaha viac ako päť generácií do minulosti a opiera sa o časom overené metódy stávkovanie, zberu a spracovania kávových zŕn. Káva Los Andes zaručuje zachovanie kvality počas prepravy a skladovania, najmä z dôvodu použitia moderných balíkoch technológií, kvalitných obalových materiálov a odvzdušňovacího ventilu, chrániaceho kávu pred poškodením kyslíkom. Uzatvárateľný obal "zip-loc" poskytuje káve ochranu pred kyslíkom ešte dlho po jej otvorení. ... Káva Los Andes nie je len obyčajná káva - je to spôsob, ako sa na chvíľu zastaviť a premýšľať. Pití Kávy Los Andes znamená nechať v pokoji pôsobiť na všetky naše zmysly jej blahodárne účinky. POHOŘÍ AND ( "LOS ANDES")
..... Andy sú rozsiahlym horským masívom, tvoriacim súvislý 7 000 km dlhý reťazec vysočin pozdĺž západného pobrežia Južnej Ameriky, od Kolumbie až po Chile. Najmä Kolumbijskou časť And má unikátnu geografickú polohu. Miestne podnebie, zloženie pôdy i Nadmorská výška predstavujú už po storočia ideálne podmienky pre pestovanie tej najlepšej kávy na svete. Kolumbia sa vyznačuje bohatým ekosystémom v mnohých klimatických zónach, od studenej až po horúcu. Vďaka tomu sa na území Kolumbia vyskytuje nesmierne pestré množstvo druhov fauny a flóry.
..... Vysoká úroveň biodiverzity umožňuje produkciu plne organických produktov, vrátane najkvalitnejšie Kávy Los Andes ktorá je 100% arabika.
..... Káva LOS ANDES je životný štýl, založený na umenie zastavenie a upokojenie sa uprostred hektických dní

... - Odporúčané spôsoby příparavy:

Espresso - French Press - Cafeteria - Filtrovaná Káva

P.S. Skúste ako tradičného "turka" ... lepšiu kávu som nepil, 100% Arabika, naozaj vynikajúca káva najvyššej kvality LOS ANDES jemne pomleté tesne pred prípravou ... I v Kolumbii je vynikajúca káva LOS ANDES Supremo Calidad GOURMET lahôdka určená pre najnáročnejších gurmánov kolumbijskej kávy, v lacných obchode ju jej milovníci rozhodně nehľadajú. Na vynikajúcu vôňu a podmanivú jemnú chuť kávy LOS ANDES sa nezabúda. Je potešením ponúkať a zdieľať skvelé zážitky z pitia a žitia s Café LOS ANDES.

Na slovenský trh pre konečného spotrebiteľa predávame prostredníctvom nášho partnera Home & Cook, spol. s ro,

- v Bratislave v predajni Home & Cook na adrese Ivanská cesta 16, (Avion Shopping Park)
- v Košiciach v predajni Home & Cook na adrese Obchodne centrum OPTIMA, Moldavska ul 32

v krajine sa pripravuje otvorenie ďalších predajní.

- TRADEA s.r.o. - Autorizovaný distribútor kávy LOS ANDES, veľkoobchod, logistika, kávový servis pre vybrané hotely a reštaurácie, internetové obchody. LOS ANDES s.r.o. obstaráva vlastnú propagáciu kávy, poradenstvo. Zároveň zabezpecuje aj zásielky kávy LOS ANDES pre maloodberateľov v ČR vrátane na dobierku. PREČO JE 100% KOLUMBIJSKÁ KÁVA LEPŠIE AKO OSTATNÉ? Pretože Dobrá Káva znamená Dobrá Granuly. Pretože 100% nej Kolumbijskou káva je 100% ná arabika, ktorá je považovaná za najkvalitnejšiu kávové zrno na svete, nie je to zmes kávových zŕn rôzneho pôvodu a kvality ako väčšina predávaných druhov kávy. 100% nej Kolumbijskou káva, odborne pražená a balená, čerstvá, obsahuje len kávové zrná najvyššej kvality, bez iných prímesí. Miestni obyvatelia kávové plody zbierajú ručne, prirodzene sa suší na slnku, praží a napokon expedujú - a to všetko podľa tradičných metód. Objavte znovu čistú odrodovú Kolumbijskou kávu, najpopulárnejší svetový nápoj tých, ktorí si dokážu vychutnať skutočnú kvalitu! Kávu uchovávajte v pôvodnom balení. Po otvorení chráňte Nepoužitý obsah tak, že stlačením vytěsníte z obalu prebytočný vzduch a dobre uzavrite pomocou uzáveru zip-lok. Ukladajte v chlade a suchu. Kľudne aj v chladničke. Chráňte pred svetlom.